Damian Dzienio
Damian Dzienio
Pasjonat nowych technologii
Student Politechniki Warszawskiej, pasjonat nowych technologii (zwłaszcza w obszarze fintech).

Kryptowalutami zainteresował się w pierwszej połowie 2017 roku i od samego początku inwestuje swój czas, serce i pieniądze w rozwój branży. W środowisku wiele osób rozpoznaje go między innymi dzięki współpracy z BitHub.pl. Wyznaje podejście długoterminowe co czyni go HODL’erem z krwi i kości.

W ostatnim czasie jednym z gorętszych tematów pokrywanych przez prasę, jest zwiększanie adopcji kryptowalut. Czym jest adopcja, jakie wyzwania czekają na branże w najbliższych miesiącach, jakie nauczki i wnioski możemy wyciągnąć z historii (internetu).
Damian chętnie odpowie na wasze pytania dotyczące adopcji i zakresu jego specjalizacji (ICO i bezpieczeństwo). W komentarzach możecie podzielić się swoimi uwagami, pytaniami i spostrzeżeniami które waszym zdaniem, powinni usłyszeć uczestnicy konferencji.

Zachęcamy również do zapoznania się z następującymi wykładami Damiana:

Przegląd najlepszy projektów ICO w 2018r

Damian w swojej prezentacji opowiedział o najlepszych projektach ICO 2018 roku (jego zdaniem). W trakcie wystąpienia pokazał, na co należy zwracać szczególną uwagę przy wybieraniu nowych ICO, czego należy unikać oraz w jaki sposób efektywnie oceniać wiele różnych ICO w krótkim czasie. Na koniec prezentacji wymienił projekty, które jego zdaniem warto śledzić w nadchodzących miesiącach.

Wojna protokołów – czy potrzebujemy tylu blockchainów

2017r i pierwszym kwartale 2018 można było zaobserwować znaczący wzrost w ilości powstających blockchainów. Projekty podają coraz to większe ilości transakcji na sekundę jakie zamierzają osiągnąć oraz prześcigają się w innowacjach jakie chcą wprowadzić. Pytanie jakie możemy sobie zadać to czy naprawdę potrzebujemy aż tylu nowych blockchainów i które z nich mają szansę przetrwać. Podczas prezentacji zostały porównane najgorętsze protokoły wypuszczone w ostatnim czasie oraz przedstawione przykładowe scenariusze definiujące ich przyszłość.