Mariusz Sperczyński
Mariusz Sperczyński
dyrektor ds. usług finansowych w firmie FlyngAtom

Od ponad 26 lat angażuje się w innowacje biznesowe oparte na technologii komputerowej. Jego Klientami w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT były zarówno największe polskie marki (z którymi realizował duże projekty na poziomie krajowym), jak i dziesiątki firm MSP, którym pomagał informatyzować swoje procesy. Oprócz tego też uczestniczył w optymalizacji obsługi tysięcy klientów detalicznych, jako project manager nowatorskich przedsięwzięć w obszarze gospodarki elektronicznej.

Łączy pasję do wynalazków wraz z badaniami i rozwojem w zakresie dostarczania nowych rozwiązań rynkowych. Zawsze w misji odkrywania i testowania nowych obszarów korzystania z technologii IT w celu lepszego i bardziej efektywnego życia lub działalności biznesu i obsługi klientów.

Od 6 lat zaangażowany w rozwiązania oparte na cyfrowalutach oraz blockchain. Jego celem jest również to, żeby cyfrowe aktywa były równie popularne w przyszłości, jak są popularne w dzisiejszych czasach: elektroniczny pieniądz oraz instrumenty finansowe.
Obecnie zaangażowany propagator cyfrowalut jako dyrektor ds. usług finansowych w firmie FlyngAtom. Po godzinach, w ramach swojego hobby – aktywny w różnych biznesowych formach i przedsięwzięciach związanych z tzw. tokenizacją Blockchain w Polsce, w tym w zakresie inicjatywy BlockCore.