Nominacje NEXUS 2019
Nominuj ! Głosuj! Wygrywaj nagrody!

17 stycznia w Warszawie odbędzie się Konferencja Blockchain I finanse wraz z Galą rozdania statuetek Nexus 2019. To już druga edycja wydarzenia, którego Bithub ma przyjemność być organizatorem. Zeszłoroczna Gala Nexus 2018 dała naszej branży niesamowite emocje. Zobaczcie, kto zgarnął Nexusy w zeszłym roku (Nexus 2018).

W ramach przyszłorocznej edycji rozdania Nexusów zdecydowaliśmy się na otwarcie aż siedmiu konkursowych kategorii i oddanie głosu Wam – sympatykom rynku kryptowalut, blockchain i finansów w Polsce. Przed Wami ankieta, w której możecie oddać swój głos na nominowanego już kandydata lub podać swoją własną propozycję osoby lub firmy, która Waszym zdaniem powinna znaleźć się w gronie nominowanych.

Poniższa ankieta będzie aktywna do 3 stycznia 2020 r. włącznie. Możesz zagłosować na osobę/ firmę, która już została dodana do listy przez innych. Możesz również dodać własną propozycję – w tym celu skorzystaj z pola: Inne. Jeżeli w czasie trwania akcji zechcesz zmienić zdanie i zagłosować lub nominować kogoś innego, możesz to zrobić! Po jej zakończeniu, spośród wszystkich, którzy wezmą udział w nominacjach, rozlosujemy wyjątkowe upominki od FlyingAtom.shop oraz partnera konferencji – firmy Ledger . Do wygrania jest kryptowalutowy portfel sprzętowy, lampka bitcoin, bitcoinowe T-shirty, kubki i smycze. Szczegóły całej akcji wraz z zasadami i listą nagród znajdziecie w Regulaminie

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie! Twój głos też się liczy!